Wzór wniosku o przymusowe leczenie alkoholika

Plik został pobrany już 517 razy!
Już teraz masz możliwość pobrania pliku wzór_wniosku_o_przymusowe_leczenie_alkoholika w jednym z kilku formatów – PDF, DOC, ODT. Dzięki temu będziesz mógł go od razu wydrukować, oraz edytować w popularnych programach typu OpenOffice, Microsoft Office, Libre Office, OfficeSuite i innych podobnych!
Pobieraj sprawdzone i aktualne pliki!
Plik jest aktualny na dzień: 26/09/2023
  • Łatwa edycja oraz drukowanie
  • Pełna gwarancja bezpieczeństwa
  • Błyskawiczne oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek

(Wzór wniosku do GKRPA o skierowanie na leczenie odwykowe). Dane wnioskodawcy data, miejscowość. Imię i nazwisko. Adres. Tel.kontaktowy.Procedura przymusowego leczenia osoby uzależnionej od alkoholu. Pobierz Wniosek o Przymusowe Leczenie Alkoholika – Wzór (DOC, PDF).(podać miejsce aktualnego zamieszkania)…………. na przymusowe leczenie odwykowe. Wniosek należy uzasadnić. W uzasadnieniu należy podać fakty i. Wniosek o przymusowe leczenie odwykowe – wzór — Bliscy zyskują w takiej sytuacji komfort psychiczny. Wniosek o przymusowe leczenie odwykowe – wzór.przy Prokuraturze Rejonowej w Dębicy. WNIOSEK O PRZYMUSOWE LECZENIE ODWYKOWE. Zwracam się z wnioskiem o wszczęcie przez Prokuratora Rejonowego w Dębicy.

Uzasadnienie wniosku o przymusowe leczenie alkoholika

JAK NAPISAĆ WNIOSEK O PRZYMUSOWE LECZENIE ALKOHOLIKA? — Gdzie złożyć wniosek o przymusowe leczenie i co w nim napisać? CZY I KIEDY MOŻNA ZMUSIĆ ALKOHOLIKA. Właśnie piszę wniosek o skierowanie na rpzymusowe leczenie. Nie wiem jak sformułować uzasadnienie, zeby to jakoś z sensem brzmiało.1. zmienić zaskarżone postanowienie i wniosek oddalić, (tak: A. Gubiński, Przymusowe leczenie alkoholików – czy i kiedy?, (adres zameldowania) na leczenie odwykowe. Sąd może na czas leczenia poddać ją nadzorowi kuratora.Oczywiście, samo skierowanie wniosku o. alkoholizmu. Uzasadnienie: (należy opisać sytuację, np. można podać: – od ilu lat osoba zgłaszana nadużywa alkoholu, jak problem ten wygląda w.

Wniosek o skierowanie na leczenie odwykowe wzór

Do pobrania druk i wzór wniosku o skierowanie na leczenie odwykowe w formacie .pdf i .doc do Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.Wniosek o leczenie do Komisji może złożyć każdy, jednak najlepiej jest gdy osobą. podstawy do zobowiązania danej osoby do podjęcia leczenia odwykowego, Wzór skierowania na leczenie odwykowe. skierowania na leczenie odwykoweDokument Microsoft Word33.5 KB · Akty prawne · Wzory dokumentów.(Wzór wniosku do GKRPA o skierowanie na leczenie odwykowe) miejscowość, data. Dane wnioskodawcy. Imię i nazwisko. Adres. Tel kontaktowy.Przypadki w jakich można zastosować leczenie przymusowe: Leczeniu przymusowemu może być. Wzór wniosku o skierowania na leczenie odwykowe do pobrania.

Jak napisać podanie o leczenie odwykowe

I część zawiera dane osobowe osoby kierowanej na leczenie. II część krótki opis sytuacji osoby nadużywającej alkohol: – jak długo nadużywa napojów alkoholowych.WNIOSEK O PRZYMUSOWE LECZENIE ODWYKOWE. Zwracam się z wnioskiem o wszczęcie przez Prokuratora Rejonowego w Dębicy postępowania mającego na celu złożenie w. W zasadzie leczenie odwykowe jest sprawą dobrowolną. Pobierz Wniosek o Przymusowe Leczenie Alkoholika – Wzór (DOC, PDF).(Wzór wniosku do GKRPA o skierowanie na leczenie odwykowe) miejscowość, data. Dane wnioskodawcy. Imię i nazwisko. Adres. Tel kontaktowy.Wniosek należy uzasadnić. W uzasadnieniu należy podać fakty i okoliczności potwierdzające istnienie niżej wymienionych przesłanek ustawowych: Rozpad życia.

Przymusowe leczenie alkoholika Forum

Sąd zobowiąże alkoholika do przymusowego leczenia odwykowego. Też przyszłam na forum jak miałam lat (a czytałam je ciutkę wcześniej).PRZYMUSOWE LECZENIE: najświeższe informacje, zdjęcia, gdzie w Ciechanowie zgłosić alkoholika do przymusowego leczenia proszę o pomoc.WITAM MAM PYTANIE MAZ JEST ALKOHOLIKIEM NIE CHCE PODDAC SIE TERAPI LECZENIA CHCE MU POMÓC DLUZEJ TEGO PIJANSTWA JUZ NIE ZNIOSE.Sąd zobowiąże alkoholika do przymusowego leczenia odwykowego tylko wtedy, gdy wystąpią łącznie dwie przesłanki ku temu: medyczna i społeczna. Znam wielu „leczonych” przymusowo alkoholików, ale żaden z nich nie. kieruje na przymusowe leczenie stacjonarne bez zgody „alkoholika”.

Dodaj komentarz